fotorabarbar na Facebooku

oferta fotograficzna

      Z chęcią wykonam fotoreportaż z Waszego ślubu i wesela, a także innych uroczystości takich jak chrzciny, komunia itp. Wykonuję również sesje narzeczeńskie, ciążowe, rodzinne, dziecięce. Zajmuję się także fotografią produktów. Z racji wykształcenia i zainteresowań mogę również wykonać sesje dla grup/osób zajmujących się rekonstrukcją historyczną.  Działam głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego (Łódź, Garwolin, Warszawa), ale jeśli jest taka potrzeba mogę dojechać do Klienta.

Zapraszam na moją stronę z fotografią ślubną i okolicznościową:


lub bezpośrednio do mojego portfolio ze zdjęciami ze ślubów, komunii, chrzcin itp.
fotografia ślubna Reportaż z ceremonii ślubnej oraz wesela mogę wykonać do pierwszych tańców bądź do późnych godzin, uwieczniając w ten sposób szaloną zabawę, wjazd tortu oraz oczepiny.  W tygodniach poprzedzających ślub zachęcam do umówienia się na plenerową sesję narzeczeńską. Fotografie z takiej sesji mogą stać się drobnym prezentem i podziękowaniem dla gości czy rodziców,
a nawet dekoracją stołu. Taka sesja to również okazja do „zaprzyjaźnienia” się z moim obiektywem oraz ze mną, w końcu będziemy Wam towarzyszyć w dniu ślubu. W kilka dni po przyjęciu weselnym zapraszam na sesję plenerową. Fotografuję również Wieczory Panieńskie i Kawalerskie.

 

sesje narzeczeńskie, ciążowe, rodzinne, dziecięce To świetna pamiątka, na całe życie. Sesję mogę wykonać praktycznie wszędzie. Może to być Wasz dom, park, przestrzeń miejska, las, dach kamienicy, stara fabryka; w trakcie puszczania latawca, wyprawy na lody, spaceru z psem. Na tych zdjęciach najważniejsze są relacje między Wami i Waszymi najbliższymi. Koncepcję sesji warto przemyśleć i uzgodnić wcześniej, ale spontaniczność jest również mile widziana.fotografia produktu Zdjęcia produktów na białym, jednolitym tle. Wszystkie fotografie poddane są starannej  obróbce i dostosowane do formy ich przeznaczenia. Każdy przedmiot sfotografowany jest w wielu ujęciach, tak aby jak najlepiej się prezentował. Jeśli jest taka potrzeba, to na zdjęciu może znaleźć się więcej przedmiotów oraz mogę stworzyć bardziej urozmaicone kompozycje, aranżacje. 
rekonstrukcja historyczna To oferta dla pasjonatów historii; dawnego uzbrojenia, strojów i kuchni. Osobiście nie zajmuję się rekonstrukcją jednak z racji wykształcenia (archeologia i historia sztuki) jest mi to temat bardzo bliski. Jeśli zajmujecie się odtwarzaniem dawnego życia możecie zaprosić mnie na spotkanie waszej grupy rekonstrukcyjnej abym mogła sfotografować Was w historycznych strojach czy uzbrojeniu; w trakcie biesiadowania lub walki.