fotorabarbar na Facebooku

poniedziałek, 18 maja 2015

Mount Cleverest

And Now For Something Completely Different...    Być może część moich Szanownych Blogowych Podglądaczy, wie o mojej innej profesji. Współpracuję z zespołem freelancerów, zajmujących się grafiką komputerową. Od kilku lat projektujemy strony internetowe, logotypy, identyfikacje wizualne, foldery, ulotki, wizytówki, zaproszenia, wszelkie materiały reklamowe itp. Gotowcom i szablonom z góry mówimy stanowcze NIE! Nasze głowy kipią pomysłami, a przy tworzeniu każdego projektu bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby oraz gust klienta.

     W zakresie naszych usług jest również fotografia ślubna, okolicznościowa oraz produktowa. Z racji, że wszyscy ukończyliśmy archeologię, dodatkowo pełnimy także usługi archeologiczne. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia nadzorów i badań wykopaliskowych. Może wydawać się to dziwnym zestawieniem, ale graficzne umiejętności, także przydają się w zawodzie archeologa.

   Jeszcze nie możemy pochwalić się naszą profesjonalną stroną www (tak, szewc bez butów chodzi...) Zdradzę tylko, że intensywnie nad nią pracujemy. Póki co, założyliśmy nasz facebookowy profil, na którym będziemy prezentowali nasze prace, dawne i aktualne.

Zachęcam do korzystania z naszych usług i polecania nas w szerokim świecie! 

Aby przejść bezpośrednio do strony Facebookowej, kliknij w obrazek poniżej:


Do zobaczenia na szczycie! Zespół Mt. Cleverest.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz