fotorabarbar na Facebooku

środa, 27 listopada 2013

fotoprodukcja

  Niedawno wykonałam "kilka" fotografii produktowych. Jeśli ktoś z was potrzebowałby tego typu zdjęć to zapraszam. Cena do uzgodnienia, zależna od rodzaju i ilości przedmiotów , ilości potrzebnych fotografii i ich przeznaczenia, potrzeby szparowania (usunięcie tła i wstawienie innego). 

  Pierwszym zleceniem była biżuteria z bursztynu i srebra. Przedmioty, których zdjęcia wykonałam trafiły na aukcję na Allegro (zachęcam do zakupu http://allegro.pl/listing/user/listing.php?limit=60&us_id=15791256). Tło nie jest jednolicie białe. Według mnie, w przypadku biżuterii wygląda to lepiej, zamiast czysto białego wypalonego tła. No ale jeśli klient miałby inne zdanie i życzenie, proszę bardzo, do usług :)
  Mniej wdzięcznym (w porównaniu do bursztynowych błyskotek :P) tematem zdjęć była "magiczna" maszyna, która robi PING! (http://www.youtube.com/watch?v=arCITMfxvEc), dla spółki Polgen (http://www.polgen.com.pl/), dla której Łukasz G. i Stefan S. zaprojektowali nową identyfikacje wizualną, foldery, a obecnie pracują nad projektem nowej strony internetowej. Tu tło jest już czyste i jednolite.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz